####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 656 ]  [ 657 ]  [ 658 ]  [ 659 ]  [ 660 ]   ... [ 663 ]  


23.1.2018 20:33   ivca:      Re: špinavé nohy         
Nejraději chodím bosa.Žabky nebo pantofle nosím akorát když jdu ven (do města,do obchodu...)špinavé nohy neřeším je mi uplně jedno (v žabkách normálka).Když sem doma ať už v baráku nebo venku na zahradě (pouze pokud je teplo aspon +15) tak už jedině bosky.Už ani ke slepicím boty nenosím,ze začátku sem nosila gumáky,jednou sem šla v žabkách a šlápla do slepičince ten se mi dostal dovnitř a měla sem celou nohu od toho,od té doby chodim bosa ji ke slepicím a nějaký slepičinec mě nevadí,když do něho šlápnu,utřu nohu do trávy nebo nohu umyju :)

25.1.2018 19:23   MG:      Česká televize         
Dnes bylo v ČT2 v pořadu "Dobré ráno" také téma bosochození, viz i-vysílání:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10435049455-dobre-rano/418236100071012/obsah/595926-bosa-turistika/
a http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10435049455-dobre-rano/418236100071012?index%5B%5D=595943&x=71&y=13 (žhavé uhlíky - firewalk)
Může se stát, že to některý browser (Chrome?) nepřehraje, a na XP to zvládá jen Opera.

10.2.2018 15:04   doki:      Clara Lewitová: O bosé chůzi         
Pekne video "Clara Lewitová: O bosé chůzi"
https://www.youtube.com/watch?v=wAY7IqLF2uU
Brzke jaro preje Doki

14.2.2018 8:06   Lucas:      Bosá dovolená         
Ahoj, měl bych takový dotaz. Miluju když jsem bosky, nejradši bych v létě vůbec nebyl majitelem bot. No a na konci března letíme s rodinou do Egypta a já bych chtěl strávit celou dovolenou úplně bez bot. Jenže mám trochu strach co na to řeknou všichni kolem. Vždycky kdyź jsem byl bos někde venku, tak jsem se snažil abych byl ušetřen klasických pohledů na to, že mám cestou po městě bosé nohy. Vždycky jsem to v podstatě tajil a to i před rodinou. Mám v plánu vzít si boty s sebou, ale obout se jen do letadla, prostě být co nejdéle bosky. Tak co říkáte na mojí první bosou dovolenou?

14.2.2018 10:24   Martin:      Re: Bosá dovolená         
Dobrý den!
Myslím, že zde byl nedávno příspěvek, který popisoval cestovatele bez bot, i na letišti. Neměl žádný problém. Osobně bych neřešil. Jste zřejmě ve stavu "přerodu". Velice Vás láká bosochodectví, ale ještě jste se neoprostil od účinků zpětné vazby - co na to řekne okolí. Mně to......zobrazit celý příspěvek
Dobrý den!
Myslím, že zde byl nedávno příspěvek, který popisoval cestovatele bez bot, i na letišti. Neměl žádný problém. Osobně bych neřešil. Jste zřejmě ve stavu "přerodu". Velice Vás láká bosochodectví, ale ještě jste se neoprostil od účinků zpětné vazby - co na to řekne okolí. Mně to trvalo asi 3 roky, kdy jsem se střídavě osměloval a trochu styděl. Ale potom přišel stav, kdy mi na reakcích okolí nezáleží. Je pro mne důležitější vlastní pocit svobody a příjemnosti. Když to porovnáme s jinou specifickou situací, je to vlastně takový "coming out", kdy světu ukážete, že máte jiný názor na věc a stojíte si za ním.
Každý to máme nastavené jinak. Vytrvejte ve své cestě. Prostě - jestli si nyní myslíte, že Ty boty potřebujete, aby jste se společensky neznemožňoval, vemte si je s sebou a noste je vždy, když to na Vás přijde :-). Ale postupně bude těch návratů a ukrývání ubývat. Mně například spočátku pomáhalo, když jsem boty nesl v ruce. Bylo to takové alibistické schovávání. Mohlo to vypadat, že boty přece nosím a vyzul jsem se jenom před chvílí a za chvíli se opět obuji, a tento náhled mě uklidňoval. Nyní se vydám do města, po obchodech, dokonce i na úřady bezostyšně bos :-)
Jiná otázka je, jak se egyptská kultura vyrovná s bosým chlapem v ulicích, zde nejsou informace. Ale zjistit to můžete jenom tak, že to zkusíte.
Tak hodně zdaru.