####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 657 ]  [ 658 ]  [ 659 ]  [ 660 ]  [ 661 ]   ... [ 663 ]  


14.2.2018 17:42   KEFY:      Re: Bosá dovolená         
Ahojky.Jestli mohu taky něco málo? Absolvoval jsem 6 ti denní výlet,taková malá dovolená do Itálie.Byl Srpen, boty jsem nechal doma a celé to zvládl bosky,pravda byl to jen autobus a né letadlo.Dokonce jsem se dostal i do Vatikánu V Římě,sice byla kontrola na zbraně a oblečení ale bosé nohy nevadily, což mě troch překvapilo.No jen malá koplikace na jedný památce v Římě kde bylo pár maníků v oblecích kterým se to nelíbylo,něco mleli a já jsem jim důrazně odsekl cca 2-3 věty a šel dál na což na mě civěli a nechali mne žít.Samotného mé to udivilo a řekl si že se člověk nesmí vše nechat líbit.

17.2.2018 5:40   vlkky:      Re: Bosá dovolená         
Ten cestovatetel bez bot jsem byl já :-) Loni jsem zkoušel takto absolvovat Řecko a bylo to super. Letiště, letadlo, celníci - nikdo nic neřešil, žádné poznámky, žádné problémy ani v ČR ani v Řecku. Po Řecku - Rhodosu jsem se pohyboval také bez bot včetně obchodů a výletů. Též v hotelu. Jediné místo......zobrazit celý příspěvek
Ten cestovatetel bez bot jsem byl já :-) Loni jsem zkoušel takto absolvovat Řecko a bylo to super. Letiště, letadlo, celníci - nikdo nic neřešil, žádné poznámky, žádné problémy ani v ČR ani v Řecku. Po Řecku - Rhodosu jsem se pohyboval také bez bot včetně obchodů a výletů. Též v hotelu. Jediné místo, kde jsem se musel obout byla jídelna hotelu a to z bezpečnostních důvodů - vzápětí jsem pochopil (rozbité sklo bylo na podlaze docela často - malým dětem se občas udála nehoda).
Jak tu již bylo psáno, je to jen o způsobu myšlení a podle mě není potřeba mít boty pokud to někde není výslovně zakázáno (myslím, že někde u moře by to mohlo být). V ČR jsem na to nenarazil a bosky chodím prakticky stále.
Přeji "odvahu" a prima zážitek být co nejdéle bos.

23.2.2018 20:05   Martina:      Re: špinavé nohy         
Chodím naboso od jara do podzimu. Miluju chůzi bez bot. Do města bych bez bot nešla,doma na zahradě a u nás na vesnici bych zase boty neobula. Kdybych si byla jistá tím, že na nic hnusného nešlápnu např.střepy, chodila bych bosa i v tom městě, botky nosím hlavně kvůli tomu abych si do nohy něco nepichla. Špínavé nohy mi nevadí,ty mám špinavé i z žabek nebo pantoflí (koupila sem si takové s otvory v podrážce a chodidla kolikrát nepoznávám,šlapky někdy černé víc jak s chození po zahradě bosky),které nosím do města. Ponožky nesnáším, nosím je jen v zimě.

26.4.2018 20:42   Igy:      Bosonovinky         
Milí bosí a neobutí, po delší době se ozývám s bosonovinkama:
1) na https://www.turistikanaboso.cz/texty/ přibyl dokument "Lekce zdravého chodidla";
2) na https://www.turistikanaboso.cz/ (proklik) byla inovována powerpointová prezentace "Naboso pro zdraví", kde přibyla např......zobrazit celý příspěvek
Milí bosí a neobutí, po delší době se ozývám s bosonovinkama:
1) na https://www.turistikanaboso.cz/texty/ přibyl dokument "Lekce zdravého chodidla";
2) na https://www.turistikanaboso.cz/ (proklik) byla inovována powerpointová prezentace "Naboso pro zdraví", kde přibyla např. apiterapie;
3) na https://www.turistikanaboso.cz/foto/ přibylo mnoho fotogalerií (v části A i B, např. Den bez aut, Mezinárodní den turistiky naboso v Loučni, Bosý den na zámku Stránov, Teplicko-adršpašská 33) a rozšířena byla též topgalerie s nejlepšími bosými snímky;
4) na https://www.turistikanaboso.cz/ přibyl proklik na moje fotostránky a fotoslužby;
5) a hlavně na https://www.turistikanaboso.cz/akce/ visí bosý kalendář na rok 2018:
28/4 Bosky pod Pokličkou (Kokořínsko)
20/5 bosý den v Klášterci nad Ohří
10/6 Dlabu na sociální tabu a Piknik v botanické (Praha)
16/6 bosý den v Zeměráji (Kovářov, okr.Písek)
14-21/7 ozdravný pobyt Tlupa (poblíž obce Kovářov, okr.Písek)
28/7 Mezinárodní den turistiky naboso (Loučeň, mezi Nymburkem a Ml.Boleslaví)
25/8 Bosá Boseň (Český ráj)
Hezkou bosou sezónu. Igor.

15.5.2018 15:45   NABOSO.info:      Hledáme milovníka písmenek a bosé chůze         
Ahoj, pro web https://naboso.info hledáme copywritera / copywriterku. Pokud tě baví psát a zároveň jsi příznivcem chození naboso, tak se ozvi na chuze@naboso.info . Můžeš napsat i jen v případě, že se chceš například podělit o své zážitky z bosého výletu.