####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 658 ]  [ 659 ]  [ 660 ]  [ 661 ]  [ 662 ]   ... [ 663 ]  


3.6.2018 10:38   Martin:      "Ztrácení bot"         
Ahoj, mám takový zajímavý dotaz. Hrozně rád "ztrácím" boty. Např. nastoupím do vlaku, kde se zuju a při výstupu si je nevezmu, nebo si je vyzuju před nástupem a nechám je ležet před vlakem. Není to teda jenom takhle, někdy si boty prostě sundám a někde je nechám, nebo hodím do koše a dál jsem bos. Chtěl bych se zeptat, dělá to ještě někdo, nebo jsem sám a divnej?

3.6.2018 21:23   Juro:      Re: "Ztrácení bot"         
Ahoj. Boty úmyselne nestrácam, ale riešim to väčšinou tak, že ich často pri sebe vôbec nemám, niekedy aj na celodenný výlet vyrazím bosý už z domu :) proste ich nechám doma a nemám ich pri sebe. najkrajší pocit :) a aké boty najčastejšie strácaš? Ja mám tenisky iba jedny, a ak sa musím obuť počas sezóny tak jedine žabky alebo sandále...

4.6.2018 19:11   Martin:      Re: "Ztrácení bot"         
Taky to někdy dělám tak, že boty vůbec nenesu, ale když si je můžu v průběhu dne někde zout a ztratit, je to mnohem větší "zábava". A jaké boty nejčastěji ztrácím? Nejčastěji to jsou asi "sneakers" nevím, jak se tomu říká česky, asi ty tenisky, ale párkrát jsem už zahodil i ty sandály, žabky a něco takového nenosím vůbec.

4.6.2018 20:06   Juro:      Re: "Ztrácení bot"         
a kde všade chodíš bosý? ja najradšej v prírode ale mám rád aj mesto, obchody. nemám dôvod ich strácať a potom zase kupovať aby som mohol stratiť. nenos ich vôbec. a aký je to pre Teba pocit keď boty vyhodíš a potom ich nemáš? koľko máš rokov? ja 24

4.6.2018 22:29   Martin:      Re: "Ztrácení bot"         
Pokud možno všude, jak v přírodě tak i po městě. Pocit je to nádherný, asi si to nedokážeš moc představit, ale zajít třeba do lesa zout se a boty hodit někam hodně daleko je skvělé. A vlastně nejlepší na tom je, že prostě musím jít bosý, a je jedno, jestli je to v lese, nebo v obchoďáku.