BOSKY a NABOSO - zpět na úvod
Ohodnoťte tento článek 3Odkazy

Odkazy Zde uvádíme odkazy na weby nebo jiné zdroje podobného zaměření.
Určitě nevíme o všech, proto v diskuzi uvítáme náměty na uvedení dalších, případně i upozornění na nefungující odkaz apod.
Česky:
Anglicky: Německy:
Polsky: Rusky:
Francouzsky: Italsky:
Jestliže narazíte na něco, co by zajímalo i ostatní, napište to do diskuze.

Komentáře k článku: Vložit nový komentář vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet komentářů: 13    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  


15.7.2018 22:43   MG:      Oskar         
Zajímavá videa na Youtube jsou o mladém "železném chlapci":

 www.youtube.com/channel/UCVAhw0wjFFTQcCNe2rHmblw

 a www.youtube.com/channel/UCXG-3I6IB0Ij6Di-BC-xPZQ

 Texty tam jsou anglicky, ale zajímalo mě, kde to je natočené. Když jsem to po delším úsilí zjistil, byl jsem dost překvapen. Poznáte to taky?


3.1.2019 23:52   MG:      PF 2019         
Nový rok se slaví na celém světě, tohle je třeba z Ukrajiny:

 С Новым 2019 Годом!


4.2.2019 22:07   MG:      Diskriminace v MHD         

5.2.2019 6:01   vlkky:      Re: Diskriminace v MHD         
Už chodím bosky 4 roky a zatím se mi to nestalo. Je však pravda, že autobusem moc nejezdím.

 Reagovat chci však na ten "blbej" argument, že mi někdo šlápne na nohu a budu je žalovat za úraz v autobuse. Když tam bude někdo v létě v žabkách, kde by byl výsledek stejný, pak nikdo nebud......zobrazit celý příspěvek

Už chodím bosky 4 roky a zatím se mi to nestalo. Je však pravda, že autobusem moc nejezdím.

 Reagovat chci však na ten "blbej" argument, že mi někdo šlápne na nohu a budu je žalovat za úraz v autobuse. Když tam bude někdo v létě v žabkách, kde by byl výsledek stejný, pak nikdo nebude cestujícího vyhazovat. A co obráceně - vyhodit cestující v kanadách, protože mohou někomu šlápnout na nohu a způsobit úraz :-)

 To by pak mohla dávat i Městská policie pokuty, za bosé nohy ve městě - co kdybych šlápnul na sklo a zažaloval město za způsobený úraz.

 Podle mého názoru jde o exces řidiče a dopravce to chce jen zamést pod koberec.

 Doufejmě, že to tak skutečně je a že se takovéto excesy nebudou už opakovat (obchodní domy se snad už poučily :-)).


5.2.2019 18:32   Martin:      Re: Diskriminace v MHD         
Souhlasím, tohle je určitě exces, a za sebe si troufnu říci, že i "léčení mindráků" řidiče a s provozovatelem MHD to nemá nic společného. Sám jsem několikrát jel autobusem bos, spousta kamarádů a převážně kamarádek jezdí v létě bosi a nebo se v autobuse zouvají, je tu také mnoho "alte......zobrazit celý příspěvek
Souhlasím, tohle je určitě exces, a za sebe si troufnu říci, že i "léčení mindráků" řidiče a s provozovatelem MHD to nemá nic společného. Sám jsem několikrát jel autobusem bos, spousta kamarádů a převážně kamarádek jezdí v létě bosi a nebo se v autobuse zouvají, je tu také mnoho "alternativců" (doufám, že nikoho neurazím, ale nevím jak je nazvat) co jezdí bosi, a když už, tak jsem se setkal jen s nějakou poznámkou, úšklebkem ale rozhodně ne diskriminací. Nicméně, ten "argument" je strašně častý - na základní škole jedna spolužačka chodila moc ráda bosa, ze začátku se styděla, pak se ale otrkala a v létě nenosila boty vůbec, našel se ale jeden pan učitel, kterému to dost vadilo a používal stejný argument "Někdo ti šlápne na nohu nebo zakopneš o lavici a něco se ti stane!" Nám se tenkrát podařilo přesvědčit ho, že se mýlí, u většiny ostatních se to nepovede téměř nikomu. No a jestli se poučili obchodní domy to nevím, není tomu dávno, kdy jsem v obchodním domě četl, že zákazníky <bez bot> a nebo v pyžamu může vyvést ochranka. Já boty měl, tak nemůžu posoudit, ale vadí tento přístup mi rozhodně vadí