####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3305    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 643 ]  [ 644 ]  [ 645 ]  [ 646 ]  [ 647 ]   ... [ 661 ]  


5.4.2017 22:13   sowilo:      Re: hledám         
Ano to je přesně ono.Dík moc.

16.4.2017 19:24   Bosá turistika:      22.4.2017 Bosý výlet na Bezděz         
Zveme vás na bosý výlet: https://www.facebook.com/events/604971756354594/

18.4.2017 15:51   Igy:      Běžte do háje!         
Běžte do háje!
Fotografie z uplynulé akce, avízo nejbližších akcí:
Vážení bosí i neobutí,
srdečně zvu na charitativní běh Čimickým hájem (Praha), který se koná tuto sobotu 22/4/2017, viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . Součástí bude prezentace bosé obuvi www.naboso.cz, dále bosá vychá......zobrazit celý příspěvek
Běžte do háje!
Fotografie z uplynulé akce, avízo nejbližších akcí:
Vážení bosí i neobutí,
srdečně zvu na charitativní běh Čimickým hájem (Praha), který se koná tuto sobotu 22/4/2017, viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . Součástí bude prezentace bosé obuvi www.naboso.cz, dále bosá vycházka, chůze ve střepech, chůze ve žhavém uhlí a bosá dílna. Běžci, kteří se umístí na prvních třech místech se mohou těšit na zajímavé ceny www.naboso.cz.
Dále se blíží mezinárodní výlet Naboso do Ráje (20/5 Labské pískovce - Tiské stěny - Rájecké údolí - Granzplatte) a festival na zámku Hrubý Rohozec (13/5, opět bosé boty, vycházka, dílna, střepy, uhlí...), viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
Fotografie z právě proběhlé Každoroční akce Bosky pod Pokličkou viz http://www.turistikanaboso.cz/foto/ (část A, 5. album od shora). Šlo nás 20 lidí a 3 psi. Vyzkoušeli jsme všechny přírodní povrchy, chůzi po kládě, zahráli jsme si šiškovanou, cvičili jsme v lanovém centru a zorganizovali i lekci přirozeného běhu. Zajímavý byl též strom Bosolidovník. Každý účastník dostal též slevu na bosé boty na www.naboso.cz.
Zdravím Igy.

8.5.2017 23:50   Juro:      video         
https://www.youtube.com/watch?v=E4nz5wvCihk&feature=share

12.5.2017 20:00   Igy:      nabosovinky         
NABOSOVINKY (naboso novinky)
Milí bosí i neobutí, ohledně bosých aktivit je mnoho nového:
1) Již zítra jarmark na zámku Rohozec s bosým programem, viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ , včetně prezentace bosých bot www.naboso.cz.
2) Již 20/5 se koná mezinárodní bosý výlet "Naboso do......zobrazit celý příspěvek
NABOSOVINKY (naboso novinky)
Milí bosí i neobutí, ohledně bosých aktivit je mnoho nového:
1) Již zítra jarmark na zámku Rohozec s bosým programem, viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ , včetně prezentace bosých bot www.naboso.cz.
2) Již 20/5 se koná mezinárodní bosý výlet "Naboso do Ráje" v Labských pískovcích (Tiské stěny, Rájecké údolí, Granzplatte (SRN). Více viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ . Znáte-li nějaké Němce či německé barfuss organizace, prosím, nabídněte jim tento výlet.
3) Každé pondělí gratis bosá vycházka z obchodu www.naboso.cz v 17,30h do parku Maxe van der Stoela. Viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
4) V létě 15. - 22. 7. se koná bosý a naturistický pravěký pobyt Tlupa v jižních Čechách, více viz http://www.turistikanaboso.cz/tlupa/ . Jedním z pohybových lektorů bude Petr Mühlhans z www.naboso.cz.
5) V pramenech viz http://www.turistikanaboso.cz/prameny/ přibyla recenzce nevalné knížky Celým tělem naboso. Tuto či lepší knížky můžete sehnat na www.naboso.cz.
6) V záložce foto viz http://www.turistikanaboso.cz/foto/ v části B níže přibyly fotografie z akce "Běžte do háje", kterou částečně sponzoroval obchod www.naboso.cz.
7) V akcích viz http://www.turistikanaboso.cz/akce/ již visí i propozice na bosou trasu v rámci slavného pochodu Teplicko-adršpašská 33, který se koná v září. Dále již visí propozice na výlet seniorů v Praze v červnu, který (nejen) pro radnici Prahy 4 pořádá www.naboso.cz.
8) Víte, co je LESNÍ PEDAGOGIKA? www.TuristikaNaboso.cz začíná spolupracovat s Lesy ČR (viz proklik na úvodní stránce Turistiky naboso). Lesníkům (lesním pedagogům z celé ČR) zajistím v červnu přednášku o bosé chůzi v přírodě, o bosých činnostech vhodných do přírody, o vnímání přírody a o sounáležitosti s přírodou při bosé chůzi atp. pro jejich osvětovou práci ve vztahu člověk a les.
Hezký víkend. Igy.

---HV7S3QC---