####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3311    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 650 ]  [ 651 ]  [ 652 ]  [ 653 ]  [ 654 ]   ... [ 663 ]  


23.10.2017 23:05   Nettie:      Propagace         
Ahojte, mě napadlo, že bych se pokusila spojit umělce, kteří bosí vystupují, aby to trošku dostali mezi lidi. Nemusí to být ani nějak hodně známí umělci, stačí, ať se pravidelně objevují i před menším publikem třeba na těch vesnicích. A bylo by to výhodné i pro ně, kdyby se spojili do nějaké "bosé unie", tak se sami více zviditelní a pak se začnou přidávat třeba i nějací více známí... Jenom nápad.

27.10.2017 15:54   MG:      Re: Propagace         
>...že bych se pokusila spojit umělce, kteří bosí vystupují...
Jenom nápad, ale dobrý. A jestli máš styky s někým z těchto kruhů, co třeba rozhovor nebo fotka? Klidně stačí i celebrita okresního formátu.
Mezi umělci je to docela populární, i když za tím může být i snaha nějak se odlišit nebo navenek demonstrovat nezávislost a svobodu. Pokud vím, začala s tím už někdy v 60.letech Sandie Shaw, a určitě i toto přispělo k její popularitě. Dnes je "bosých umělců" (vlastně jen umělkyň) řada, ale neznám nikoho z ČR nebo ze Slovenska.

30.10.2017 10:16   Nettie:      Re: Propagace         
Ahoj, rozhovor nebo fotku by nebyl až tak velký problém udělat :) A máš pravdu, že v ČR jich tolik známých není, možná i proto je u nás bosování bráno trošku hůř, než za hranicemi. Lidi to nemají tak na očích u "autorit", za což bývá někdo na pódiu obecně považován. Z hlavy mě napadá třeba......zobrazit celý příspěvek
Ahoj, rozhovor nebo fotku by nebyl až tak velký problém udělat :) A máš pravdu, že v ČR jich tolik známých není, možná i proto je u nás bosování bráno trošku hůř, než za hranicemi. Lidi to nemají tak na očích u "autorit", za což bývá někdo na pódiu obecně považován. Z hlavy mě napadá třeba Hanka Kosnovská, Šimon Greško, Lucie Vonásková, Kamila Orságová... Určitě bych si vzpomněla i na víc, kdybych trošku zapátrala v paměti. Nejsou to nějaké republikové hvězdy, nicméně koncertů mají docela dost, na očích jsou. Navíc tím, že nejsou až moc známí, mají větší kontakt s lidmi a můžou s nimi o tom mluvit nebo to šířit tak nějak civilněji.

3.11.2017 8:08   František:      Bosochodci Olomouckého kraje         

Krásný dobrý den všem,
Kdo by měl zájem tak jsem vytvořil facebookovou skupinu Bosochodci Olomouckého kraje. Věřím, že někdo z lidiček se určitě rád přidá.
Zatím jsme jen dva kamarádi,kteří chodíme aktivně bosi. :)
Jinak na jaře by se měla dělat příští rok osvěta pro Olomoucko.
https://www.facebook.com/groups/2046194508942154/?hc_location=ufi
S přátelským pozdravem František srdečně zdravím i ostatní bosochodce :)

6.11.2017 17:37   FarKy:      Skupina         
Myslím si, že nemá zmysel zakladať skupinu na kraje. Keď už založiť tak CZ/SK alebo osobitne CZ a osobitne SK. Lebo je nás tak málo, že keby ste to zakladali na kraje, tak tam budete mať len 20-40 členov.