BOSKY a NABOSO - zpět na úvod
Ohodnoťte tento článek 2.6Děti            Tohle téma plánuju už dlouho, s pocitem, že důsledné obouvání "vždy a všude" dětem vůbec neprospívá. Pořád ale váhám, jak tohle téma správně uchopit. Pro začátek jsem alespoň přeložil článek z The Washington Post, který se tímto tématem zabývá. Je to sice z USA, ale pro naše poměry to platí úplně stejně.Komentáře k článku: Vložit nový komentář vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet komentářů: 20    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  


26.8.2016 21:16   Bára:      Re: naboso legálně i ve škole         
Když by nebyla velká zima, dovolila bych jim to. Po příchodu do šatny by si vyzuli boty a ponošky. Nebo by si vzali přezuvky a ve třídě pak chodili bosy. Nevím, jestli by to nevadilo učitelkám tady na škole v Praze.

27.8.2016 18:59   karet:      Re: naboso legálně i ve škole         
Tak to záleží jak to pojmete,dá se nechat vystavit doporučení od lékaře nebo vaše že s tím souhlasíte,v létě chodí děti bosky po praze?

27.8.2016 21:04   Bára:      Re: naboso legálně i ve škole         
Tady v Praze chodí děti bosky málo. Otužilé chodí alespoň v páskových botách bez ponožek. Z jaké ste oblasti Čech, že tam chodí děti více bosky?

29.8.2016 10:30   karet:      Re: naboso legálně i ve škole         
Jsme z královéhradeckého kraje.Tady je to celkem normální.Já se po Praze taky bosky prošel.šly jsme bosky z hlavního nádraží až na petřín a zpět.Dcerka měla srandu z toho jak měla černá chodidla.

29.8.2016 12:55   Bára:      Re: naboso legálně i ve škole         
To je poměrně rozsáhlé území. Je to obvyklé i v Hradci Králové nebo v jiné oblasti kde žijete? :-) U nás je velký rozdíl dětí z Prahy a pak co bydlí již třeba kousek od Prahy na Kladně nebo ve Hřebči.