BOSKY a NABOSO - zpět na úvod
Ohodnoťte tento článek 2.6Děti            Tohle téma plánuju už dlouho, s pocitem, že důsledné obouvání "vždy a všude" dětem vůbec neprospívá. Pořád ale váhám, jak tohle téma správně uchopit. Pro začátek jsem alespoň přeložil článek z The Washington Post, který se tímto tématem zabývá. Je to sice z USA, ale pro naše poměry to platí úplně stejně.Komentáře k článku: Vložit nový komentář vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet komentářů: 20    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  


22.8.2016 11:26   karet:      ve škole         
Dcera chodí bosa ve škole už léta,napsaly jsme jí potvrzení že s tím souhlasíme a že veškerou odpovědnost berem na sebe co se týče úrazú.Nohy má teda vždy jak uhel černý protože chodí bosa už domova a má to asi tři km.Nabýdli jsme jí že může jezdit mhd ale nechtěla tak cestu tam i zpět absolvuje úplně bosa.Doma máme lino tak si nožky mýt může až večer protože by to stejně nemělo dřív cenu když lítá bosa i venku po škole odpoledne.

23.8.2016 23:57   Bára:      Re: naboso legálně i ve škole         
A co v zimě? Necháte děti chodit ve škole bez ponožek v pantoflích? A venku v zimě? Skusíte aby děti šli venku třeba část cesty do školy naboso? Celoročně můžou děti chodit bosi tčeba do tělocvičny :-) Od jara můžete děti nechat ať si skusí být bosi třeba o přestávce venku na hřišti nebo třeba při práci na zahradě při pracovních činnostech :-)

25.8.2016 17:28   karet:      Re: naboso legálně i ve škole         
Dcera chodí i v zimě ve škole úplně bosa,do školy si ale na cestu bere boty,zas tak to nehrotí,ale jak se objeví jaro jsou boty v koutě.Loni jela bosa i na tábor a nebrala si sebou žádné boty.Vtělocvičně je bosa pořád.Vlétě klidně bosky zalévá zahradu akorát si musí pak opláchnout nožky.Na chalupě nám to je jedno,manželka také chodí bosa a nožky si třeba týden nemeje.Proč taky když zas bude chodit bosky

26.8.2016 0:43   Bára:      Re: naboso legálně i ve škole         
Tak to je dobře:_) Kolik je dceři let a od kolika let začala chodit bosa?

26.8.2016 20:02   karet:      Re: naboso legálně i ve škole         
Red jí je 13 a bosa chodí od druhé třídy.doporučila nám to doktorka protože měla ploché nožky a bolely jí záda.Vy přemýšlíte že by jste děti také nechala chodit bosky ve škole?nevadilo by vám že by tahaly domů špinavá někdy i černá chodidla?