####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3375    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 671 ]  [ 672 ]  [ 673 ]  [ 674 ]  [ 675 ]  


30.9.2020 23:51   Tomáš:      Re: Jsem normální?         
Děkuji moc Martinovi i ostatním. Nečekal jsem, že by se našel nějaký pozitivní názor, ale opak byl pravdou. Do poslední chvíle jsem měl pocit, že dělám něco špatného nebo něco, co bych prostě dělat neměl. Najednou je to všechno pryč. Možná to bude znít hloupě, ale cítím se teď mnohem lépe. A už nemá......zobrazit celý příspěvek
Děkuji moc Martinovi i ostatním. Nečekal jsem, že by se našel nějaký pozitivní názor, ale opak byl pravdou. Do poslední chvíle jsem měl pocit, že dělám něco špatného nebo něco, co bych prostě dělat neměl. Najednou je to všechno pryč. Možná to bude znít hloupě, ale cítím se teď mnohem lépe. A už nemám takový strach vyjít bez bot na ulici. Dnes jsem se kousek bosý prošel a bylo to super. Sice to bylo večer, protože přeci jenom na desítky kolemjdoucích ještě odvahu nemám, ale i tak. I přes to, že venku nebylo bůhvíjaké teplo, jsem si to moc užil. A šel jsem bez jakéhokoliv špatného pocitu. Od teď se budu snažit překonávat sám sebe a chodit naboso co nejvíce. Ještě jednou moc děkuji.

1.10.2020 19:40   dany:      Re: Jsem normální?         
Tak vidíš, nejsi v tom sám. I já si to taky kdysi myslel. Tak je tedy fajn, že sme ti pomohli se zbavit tvých zbytečně špatných pocitů. Je to pro chodidla opravdu hodně zdravý, tudíž z toho budeš mít i takovýto přínos, tak si to užívej.

5.10.2020 6:58   Kamila:      Dezinfekce         
Při vstupu do veřejných budov bývá u vchodu sprej s dezinfekcí k dezinfikaci rukou. Co myslíte, je vhodné si kromě rukou postříkat také nohy když jdu bosa třeba do obchodního domu? Zatím jsem to zkusila několikrát, ale nevím jestli to má nějaký účel.

5.10.2020 23:24   MG:      Re: Dezinfekce         
Ahoj Kamilo,
nejsem hygienik, takže jen bez záruky laický názor.
Onen virus neprochází kůží ani dovnitř ani ven, do těla vstupuje přes sliznice a prostřednictvím kapének při dýchání, kýchání apod. se zase šíří do okolí. Mytí a dezinfekce rukou není kvůli tomu, že by kůže na rukou byla vstupní ......zobrazit celý příspěvek
Ahoj Kamilo,
nejsem hygienik, takže jen bez záruky laický názor.
Onen virus neprochází kůží ani dovnitř ani ven, do těla vstupuje přes sliznice a prostřednictvím kapének při dýchání, kýchání apod. se zase šíří do okolí. Mytí a dezinfekce rukou není kvůli tomu, že by kůže na rukou byla vstupní nebo výstupní bránou infekce, ale proto, že si rukama saháme na obličej, v obchodě saháme na zboží, časo jíme něco co držíme v ruce apod. Dezinfekce nohou je asi podobně účinná jako dezinfekce podrážek bot, nejspíš moc nepomůže, ale určitě neuškodí.
Když jsem v sobotu vycházel z volební místnosti, z legrace se mě zeptala paní, která čekala až se prostor uvolní, jestli jsem si taky musel dezinfikovat nohy. Nemusel.
Jestli je to jinak, doufám že mě někdo opraví.
MG

6.10.2020 21:47   MG:      Technická poznámka         
Dnes došlo k technickým problémům na serveru, pokud někdo napsal příspšvek, který se ztratil, napište ho prosím znovu. Děkuji za pochopení, doufám že se to nebude opakovat.
MG