####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3353    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 664 ]  [ 665 ]  [ 666 ]  [ 667 ]  [ 668 ]   ... [ 671 ]  


12.6.2020 14:28   David:      Ještě         
https://12345trida.rajce.idnes.cz/Projekt_CLOVEK/1143044083
https://1a-orechov.rajce.idnes.cz/V_knihovne/1152250798

18.6.2020 4:43   Mates:      Stydím se být venku naboso         
Zdravím. Nevím úplně jak začít, ale chtěl bych se zeptat, jak překonat stud a vyjít mezi lidi naboso. Možná to bude znít divně, ale být venku bosý je pro mě velice příjemné. Hrozně rád bych chodil bosý všude, kde lidé normálně nosí boty. Párkrát, když jsem se v noci vracel domů, tak jsem boty nesl v......zobrazit celý příspěvek
Zdravím. Nevím úplně jak začít, ale chtěl bych se zeptat, jak překonat stud a vyjít mezi lidi naboso. Možná to bude znít divně, ale být venku bosý je pro mě velice příjemné. Hrozně rád bych chodil bosý všude, kde lidé normálně nosí boty. Párkrát, když jsem se v noci vracel domů, tak jsem boty nesl v ruce. Občas řídím bosý a pak dojdu bez bot domů. Třeba na dovolené jsem se občas bosý prošel, ale vždy jsem se hrozně styděl. Dost mě to štve, protože vždy když jsem to dokázal překonat, cítil jsem se pak skvěle. Bohužel jsem se nikdy neodhodlal k tomu, jít takhle po ulici přes den. Bojím se, že by mě mohl potkat někdo známý a pak by si o mně myslel, že jsem nějaký "exot".

18.6.2020 15:25   VM:      Re: Stydím se být venku naboso         
No jak začít - postupně, aby se v tom člověk cítil pořád příjemně. V létě, v parku, v přírodě ... Lidem je to většinou celkem jedno, reakce jsou spíše pozitivní, občas se někdo bojí, že si člověk ublíží, nebo že mu bude zima. Nezvyklé to možná je (byť méně než dříve), ale je všechno co se nějak vymyká z šedé průměrnosti, tak proč si to neužít? Pro známé to může být změna, ale brzy si zvyknou.

18.6.2020 18:08   Tomas:      Re: Stydím se být venku naboso         
Vůbec to neřešte a hlavně se do ničeho nenuťte. Choďte bosky jen tehdy a tam, kde Vám to bude příjemné. Naplánujte se vycházku do přírody a tam kde Vás už nikdo nebude vidět se zujte. Pokud někoho uvidíte obujte se nebo si sedněte do trávy a tvařte se, že jste se zrovna zul. Je otázka času, kdy se V......zobrazit celý příspěvek
Vůbec to neřešte a hlavně se do ničeho nenuťte. Choďte bosky jen tehdy a tam, kde Vám to bude příjemné. Naplánujte se vycházku do přírody a tam kde Vás už nikdo nebude vidět se zujte. Pokud někoho uvidíte obujte se nebo si sedněte do trávy a tvařte se, že jste se zrovna zul. Je otázka času, kdy se Vám nebude chtít obouvat se pokaždé, když někoho potkáte, když procházíte kolem nějakých usedlostí nebo přes vesnici. Zouvat se budete stále dřív a obouvat stále později. Je otázka času, kdy uslyšíte první pozitivní reakci, kterých bude stále víc a Vy se budete stále víc osmělovat. Nebude to hned, ale ani Řím nebyl postaven za den.

19.6.2020 2:20   Mates:      Re: Stydím se být venku naboso         
Díky moc za pozitivní odpovědi :). Ještě bych chtěl dodat, že mám v hlavě zafixované, že když jsme jednou dávno jeli a bratrem v autě, tak jsem viděl paní s kočárkem, která byla bosá. Tak jsem řekl:„Hele koukej, ona nemá boty“. A on řekl, že je to nějaký úchyl. Od té doby si na to vždycky vzpomenu a bojím se, co by si řekl o mně. Vím, že bych nemusel řešit, co si myslí, ale byl bych nerad, kdyby mě měl za úchyla, stejně jako tu paní.