####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3325    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 662 ]  [ 663 ]  [ 664 ]  [ 665 ]  


4.2.2019 5:42   vlkky:      Re: Taky i záporný faktor         
I já funguji skoro celou zimu bez bot. Přesto však někdy musím obou sockwy. Když je venku minus 5 a vím, že budu venku cca 3 hodiny, pak to asi jinak ani nejde. Též při běhu jsou nutné, i když zde jde hlavně o bezpečnost - bosá noha pěkně klouže.
S tím "topením" - u mě to funguje cca po 10 až 15 minutách, když je venku pod nulou. Značně však záleží na počasí a povrchu po kterém se jde. Někdy to fakt nejde :-)
Super je, když kolem domu odhrnuji sníh (samozřejmě bosky). Čerstvý sníh je prostě super.

9.4.2019 17:54   Igy:      Výlet Bosky pod Pokličkou.         
Milí bosí i neobutí, srdečně zvu na otevření bosé sezóny - na výlet Bosky pod Pokličkou v sobotu 13/4 na Kokořínsku. Další bosé akce viz www.TuristikaNaboso.cz . Zdravím Igor Slouka.

22.8.2019 14:20   Igy:      Bosá Boseň         
Milí bosí i neobutí, srdečně zvu na uzavření letní bosé sezóny - na výlet Bosá Boseň v sobotu 24/8 na Kokořínsku viz web TuristikaNaboso.cz záložka akce. Zdravím Igor Slouka.

24.9.2019 23:50   Ward:      Fotogalerie návštěvníků         
Mirko a Ivane, moc vás zdravím! Vy už nebudete nikdy předstiženi v množství zdejších fotografií. Je z nich vidět, jak si to společně užíváte. Letos jsem uvítal dvě města, která mám velmi rád - Mělník a Nové Město nad Metují: to je paráda, navíc umocněná krásným letním sluncem... (Škoda, že u některých snímků z minulých let není uvedeno město.) - A co vaše holčička, cestuje s vámi? Počítám, že už bude velká pomalu jako maminka :-)

13.10.2019 6:14   Mirka a Ivan:      Re: Fotogalerie návštěvníků         
Ahoj.Jsme rádi, že se naše fotografie líbí. Je pravdou, že si to užíváme a občas přitom i zablbnem.Ten Mělník i Nové Město n.M. byla paráda.Máme ještě připravené fotky z Liberce a Olomouce. Jinak naše dcerka - Nikola už je opravdu velká a s námi už moc nejezdí. Má už trochu jiné zájmy, jak to u dospívajících bývá. Jinak jsi psal o těch městech, jsou tam tuším Pardubice, Kutná Hora, Trutnov, Dvůr Králové a taky Praha, Hradec Králové a taky něco z přírody.Ještě jednou díky.
Zdraví Mirka a Ivan.