####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3317    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 660 ]  [ 661 ]  [ 662 ]  [ 663 ]  [ 664 ]  


26.6.2018 19:40   Thomms:      Re: "Ztrácení bot"         
Tak bosý chodím pomerne často ale že by som bol permanentný bosochodec to netvrdím. I keď je pravda že v teplých dňoch nenosím obuv spravidla vôbec.

28.6.2018 11:49   Juro:      Re: "Ztrácení bot"         
permanentný bosochodec niesom ani ja ale tiež chodím bosý veľmi často. koľko máš rokov a z ktorého kúta SK si?

3.7.2018 15:00   fandaprovec:      Se psem.         
V jednom parku při procházkách s pejskem jsem objevil skvělé místo, kde si sundat boty. Evidentně ale podobný nápad moc jiných nemělo.

5.7.2018 19:49   Tom:      Hledá se bosonožka z Prahy:-)         
Zdravím všechny,
už jsem to jednou zkoušel, ale nastalo léto a můj příspěvek zapadl kdesi do diskusních hlubin, tak druhý pokus:-) Kdyby se náhodou v Praze nebo v okolí vyskytovala žena nebo dívka, která ráda poznává historické, kulturní a přírodní zajímavosti Prahy, jejího okolí, středních Čech,......zobrazit celý příspěvek
Zdravím všechny,
už jsem to jednou zkoušel, ale nastalo léto a můj příspěvek zapadl kdesi do diskusních hlubin, tak druhý pokus:-) Kdyby se náhodou v Praze nebo v okolí vyskytovala žena nebo dívka, která ráda poznává historické, kulturní a přírodní zajímavosti Prahy, jejího okolí, středních Čech, případně i dále a chodí ráda bosa, uvítám společnost. Moje žena na procházky a turistiku moc není. Možno nezkušené i stydlivé, v zaučování mám letitou praxi:-) Je mi 45 let, holčina může být i mladší, jen si musí uvědomit, že jsem už starý, konzervativní páprda:-D Kdyby se, náhodou, nějaká objevila, ať napíše na e-mail chcest@seznam.cz a určitě se domluvíme:-)

10.7.2018 1:27   Ward:      Re: Hledá se bosonožka z Prahy:-)         
K tomu se rád připojuji! Dejte mi kdyžtak vědět (třeba tady přes diskusi), pokud byste nějakou takovou skupinku vytvořili - jsem taky z Prahy. Ale po dlouholetých zkušenostech zůstávám naprosto skeptický; například už v roce 2005 jsme se zdejším zakladatelem, učitelem Zingym, vyhlásili dvě akce, jednu v Průhonicích, jednu v Jihlavě, aby to měly blízko i Moravanky. Zingy to bezvadně zorganizoval, počasí přálo..., ale nepřišel NIKDO. Na obou akcích jsme byli sami dva. :-(