####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3317    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 661 ]  [ 662 ]  [ 663 ]  [ 664 ]  


23.7.2018 13:03   Igy:      Mezinárodní den turistiky naboso.         
Vážení,
srdečně Vás zvu na Mezinárodní den turistiky naboso, který se koná v sobotu 28/7 na zámku Loučeň, v nádherném anglickém parku s mnoha labyrinty, bludišti. Více viz https://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
Jako obvykle nebude chybět bosá vycházka, chůze naboso a poslepu, bosý závod, předn......zobrazit celý příspěvek
Vážení,
srdečně Vás zvu na Mezinárodní den turistiky naboso, který se koná v sobotu 28/7 na zámku Loučeň, v nádherném anglickém parku s mnoha labyrinty, bludišti. Více viz https://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
Jako obvykle nebude chybět bosá vycházka, chůze naboso a poslepu, bosý závod, přednáška, bosá prohlídka zámku či chůze ve žhavém uhlí. Vyzkoušíte i chůzi ve střepech, poznáte bosou obuv a kořenový koberec, dílnu pro bosé nohy či reflexní terapii.
Novinkou bude sportovní disciplína Chodidlová páka (Toe wrestling) a hostovat u nás bude též fyzioterapie Hnízdo zdraví.
Zdravím, Igor Slouka.
P.S.: Mimo téma: hledá se učitel/ka do barefoot friendly školy ZŠ Škvorec (Praha-západ), tak kdybyste někdo o někom věděli, lze kontaktovat vedení školy, viz https://www.skolaskvorec.cz/aktuality/hledame-ucitelku-ucitele-na-1-stupen .

1.10.2018 23:59   MG:      Incident na serveru         
Vážení přátelé, dnes 1.10.2018 došlo k napadení tohoto www serveru. Bylo proto nutné obnovit stav dat ze zálohy, pořízené v cca 6:00 hod. Pokud jste někdo po této době napsal příspěvek do diskuze a nyní tam není, napište ho prosím znovu.
Děkuji za pochopení.
MG

28.1.2019 23:37   MG:      Taky i záporný faktor         
Většinou se tady píše, jak skvělej je život bez bot, ale udělal jsem i jednu špatnou zkušenost. Občas mě kamarádi vytáhnou na běžky, a to se dá jen v pevných botách. A ouha! Nohy, které nejsou na něco takového vůbec zvyklé, se brání. Bolení, odřeniny, puchýře... Ale má to i světlou stránku - ten krá......zobrazit celý příspěvek
Většinou se tady píše, jak skvělej je život bez bot, ale udělal jsem i jednu špatnou zkušenost. Občas mě kamarádi vytáhnou na běžky, a to se dá jen v pevných botách. A ouha! Nohy, které nejsou na něco takového vůbec zvyklé, se brání. Bolení, odřeniny, puchýře... Ale má to i světlou stránku - ten krásný pocit, když boty zouvám s vědomím, že dneska už tam nemusím.
Jinak zimu zatím zvládám docela dobře. Když se vyjde ven, pár minut to docela studí, ale pak se "zapne topení" a je docela příjemné teplo. Doufám, že nebude nějak víc mrznout, to už by to asi nemuselo fungovat.
Jak jste na tom vy?

30.1.2019 21:04   Aleš 2:      Re: Taky i záporný faktor         
Ve sněhu to nemá chybu, ale mě to jde vždy jen kousek :-)

3.2.2019 16:30   Martin:      Re: Taky i záporný faktor         
Souhlasím s tím, že nohy člověka co často chodí bos jsou náchylnější na něco, jako jsou tvrdé boty, ale stejně jako naučit se chodit bez bot, je to o zvyku. Celkem nedávno jsem se naučil sjezdovému lyžování, ze začátku jsem myslel, že ty boty nejde mít na nohách déle jak 5 minut, postupně jsem si zvykl ale i na ně, i když zout si je je stále skvělý pocit.
To jak zvládáte zimu vám závidím, já zkusil vyjít ven bos, a jak píšete, chvíli zima a pak se "zaplo topení" a šlo to, jenže jsem potom skončil s 39 horečkou a slabším náběhem na zápal plic (byl jsem venku ani ne 20 minut)