####
Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Vložit nový příspěvek
vyhledávání ->
<- skrýt    Vyhledávání příspěvků
Název obsahuje:   Datum od     do: Nápověda - zadání časového rozmezí
Autor:       ( bez)  
Počet příspěvků: 3403    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední) (přepnout na řazení podle vláken -> )
Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 677 ]  [ 678 ]  [ 679 ]  [ 680 ]  [ 681 ]  


22.3.2023 18:00   tom73:      Zahájení mé letošní sezóny         
Čau, tak já jsem dneska "zahájil" svoji letošní "sezónu" :)
Dneska bylo venku krásně, tak jsem se po škole místo přezouvání do bot naopak vyzul až úplně do bosa a šel jsem domů asi kilometr městem bosky.
Odpoledne jsem vytáh z ponožek i dvanáctiletýho bráchu a šli jsme se ......zobrazit celý příspěvek
Čau, tak já jsem dneska "zahájil" svoji letošní "sezónu" :)
Dneska bylo venku krásně, tak jsem se po škole místo přezouvání do bot naopak vyzul až úplně do bosa a šel jsem domů asi kilometr městem bosky.
Odpoledne jsem vytáh z ponožek i dvanáctiletýho bráchu a šli jsme se ještě projít ven se psem. Všichni tři bos :)
Trochu to občas píchalo, protože už zase nemám nohy zvyklé na běhání bosky, chodit občas bosky jsem začal teprve na podzim a navíc od té doby jsem asi skoro půl roku bosej nebyl. Ale bylo to super, strašně mi to přes zimu chybělo :D Už se těším bosky i někam do přírody... Doufám, že bude zítra taky takhle pěkně, chtěl bych si dnešek ještě jednou zopakovat :D

23.3.2023 11:33   František:      Zahájení mé letošní sezóny          
ahoj Tome :)
já teda bos začal už dávno . Vyjímkou byly v únoru mrazy, kdy jsem fakt bos v -10 nedával. Loni jsem to zkoušel a pálily mě nohy. Jinak bos pořád chodím srdečně zdravím a hodně bosých km.
Fanda

24.3.2023 22:27   janci:      Re: Zahájení mé letošní sezóny         
jejda, tak to gratuluju. Normálně jsi mě motivoval. Asi už letos opět začnu "zapomínat" boty doma. Ale prej se má ještě ochladit, tak začnu jenom pozvolna. Každopádně, už se těším. Taky mi to v zimě hodně chybělo.

16.5.2023 18:25   JŠ:      SK         
Bosým nohám zdar ! Je tu ešte niekto zo Slovenska? Chcelo by to podniknúť nejaký bosý výlet alebo turistiku, napríklad niekde na Strednom Slovensku.... Juraj

17.5.2023 19:06   janci:      Re: SK         
Na Slovensko chdívám za jednou známou. Nech majla jestli chceš něco podniknout. Možná by taky šla ráda. Ona se už bosé chůzi taky nebrání ale jenom když je opravdu hezké počasí. Zprvu se to styděla zkusit ale už to odemne pochytila. Prý abych v tom nebyl sám :)